<< Przejdź do Spis-Hodowcow.pl

Dodaj wizytówkę VIP

Dodaj

Jak to działa

Katalog wizytówek jest w całości moderowany, akceptowane są tylko wpisy / wizytówki tematycznie pasujące do działów w katalogu.


Katalog stron/ Katalog  wizytówek

Do czego są punkty

Im większa ilość punktów, tym Twoja wizytówka będzie wyżej (lepiej widoczna) w kategoriach.

Osiem wizytówek o największej ilości punktów będzie reklamowana na stronie głównej w górnej części katalogu wizytówek: www.katalog.spis-hodowcow.pl

Osiem wizytówek o największej ilości punktów w danej kategorii będzie reklamowana na stronie kategorii w górnej części katalogu wizytówek: www.katalog.spis-hodowcow.pl

Wizytówka o największej ilości punktów będzie na stronie głównej razem z graficznym podglądem wyglądu strony (screenshot'em) w górnej części katalogu wizytówek: www.katalog.spis-hodowcow.pl

Możesz zyskać dodatkowe punkty jeśli:

- dodasz na swojej stronie link zwrotny. Za link zwrotny przyznajemy dodatkowo 1 punkt.

- Twoja strona posiada PageRank (PR). Otrzymasz tyle dodatkowych punktów ile wynosi twój PR, jeśli PageRank Twojej strony wynosi np 3 to otrzymasz 3 punkty.

- jesteś firmą, i w wizytówce udostępnisz wszystkie dane firmowe otrzymasz dodatkowo 1 punkt.

Pamiętaj, im więcej punktów posiada Twoja wizytówka, tym jest na wyższej pozycji w swoich kategoriach oraz wynikach wyszukiwania w katalogu wizytówek, a jak doskonale wiesz im jest wyżej dana wizytówka, tym jest częściej klikana.

Strony, które posiadają tyle samo punktów są ustawiane w katalogu w kolejności alfabetycznej.

Aby dokupić punkty musisz posiadać aktywna wizytówkę. Odszukaj swoją wizytówkę, w jej górnej części znajdziesz wszystkie informacje o przyznanych Ci punktach oraz link "ZAMÓW DODATKOWE PUNKTY", pod którym będziesz mógł zamówić dodatkową pule punktów.


Katalog stron/ Katalog  wizytówek

Na jak długo dodawane są wizytówki?

Przeciętnie wizytówki są aktywne od 6 miesięcy do 12 miesięcy, w zależności od wybranego rodzaju wizytówki. Sprawdź rodzaje wizytówek i porównaj je.

Odszukaj swoją wizytówkę, w jej dolnej części znajdziesz wszystkie informacje o czasie jej wyświetlania (do kiedy wizytówka jest aktywna), obok tych informacji znajdziesz link "PRZEDŁUŻ", poprzez który masz możliwość przedłużyć czas wyświetlania wizytówki na kolejne lata.

Miesiąc przed upływem terminu na podany e-mail wysyłana jest informacja z linkiem do przedłużenia czasu wyświetlania wizytówki.Jak dodać wizytówkę?

1. Zapoznaj się z porównaniem wizytówek, ich szczegółami oraz ich cenami, możesz to zrobić klikając przycisk DODAJ.

2. Wybierz wersje wizytówki z pośród aktualnie dostępnych.

3. W polu "adres strony" wpisz adres zgłaszanej strony WWW.

4. W polu "tytuł" wpisz tytuł, którym chcesz się reklamować w katalogu wizytówek, jak i pod którym mają Cię znaleźć inni użytkownicy np w wyszukiwarce.

5. W polu "e-mail" wpisz adres mailowy osoby zgłaszającej wizytówkę, będzie to główny mail, na który będziemy się kontaktować z Tobą w razie zaistniałej potrzeby.

6. W polu "opis" stwórz unikalny opis swojej strony, lub napisz artykuł, który będzie tematycznie odpowiadał zawartości Twojej strony WWW, zobacz dlaczego unikalny opis przyniesie Ci więcej korzyści.

7. W polu "słowa kluczowe" wpisz słowa / frazy, którymi możesz opisać swoją stronę www lub frazy za pomocą których chcesz być odszukiwany w wyszukiwarce. Pamiętaj, słowa kluczowe powinny być spójne z tym, co napisałeś w polu "opis". Wszystkie frazy oddziel przecinkami.

8. Wybierz kategorie najbardziej odpowiednią dla zgłaszanej strony WWW.

9. Dane firmy. Jeśli posiadasz firmę wpisz jej wszystkie dane w odpowiednich polach: nazwa firmy, adres firmy, kod pocztowy, miejscowość, województwo, telefon 1, telefon 2, e-mail firmowy, NIP, REGON. Wypełnienie tych pól na pewno sprawi, że dla użytkowników Twoja firma będzie bardziej wiarygodna.

10. W polu "link zwrotny" jeśli wybrana przez Ciebie wizytówka tego wymaga, musisz umieścić link do strony, na której umieściłeś kod / link, który jest podany pod polem "link zwrotny". Jeśli wybrana przez Ciebie wersja wizytówki tego nie wymaga możesz to pole pozostawić puste. Jeśli umieścisz link zwrotny na swojej stronie, dodatkowo otrzymasz 1 punkt, (im więcej punktów otrzyma Twoja strona, tym będzie wyżej w katalogu. Strony, które mają najwięcej punktów są reklamowane na stronie głównej).

11. W polu "WPROWADŹ OTRZYMANY KOD" wpisz kod który otrzymasz po opłaceniu wizytówki (nie dotyczy wizytówek darmowych) w zależności od wersji wizytówki kod możesz otrzymać: wysyłając odpowiedni SMS, wtedy w SMS'ie zwrotnym otrzymasz kod, lub po wykonaniu przelewu wtedy kod otrzymasz na adres email, który podasz w formularzu płatności. Wszystkie informacje o cenach jak i sposobach płatności dostępne są pod formularzami zgłoszeniowymi wizytówki.

12. Po wprowadzeniu kodu kliknij przycisk "Dodaj wizytówkę". Przeciętny czas akceptacji wizytówki to 24-72 godziny, jeśli w Twojej wizytówce pojawiły się jakieś niezgodności np tekst nie jest unikalny to skontaktujemy się z Tobą. Pamiętaj o wprowadzeniu poprawnego adresu mailowego w formularzu wizytówki.

Jeżeli wystąpią jakieś błędy, to skrypt poinformuje o tym. Popraw formularz według zaleceń i spróbuj jeszcze raz.

Jeśli do Twojej wersji wizytówki były dodatkowe bonusy, wtedy bardzo prosimy o kontakt: kontakt@spis-hodowcow.pl.

W celu wystawienia faktury/rachunku prześlij nam wszystkie dane firmy na adres: kontakt@spis-hodowcow.pl.

W razie jakichkolwiek problemów związanych z dodawaniem stron do katalogu, prosimy o kontakt mailowy: kontakt@spis-hodowcow.pl.

Regulamin usługi.

tagi

Korzystając z usługi, zapoznaj się z Regulaminem i Polityką prywatności | Polityka prywatności |  
Copyright © 2008-2014 Spis-Hodowcow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Operatorem serwisu jest Firma Bunet.pl | Skrypt katalogu v 2.3.1 | kontakt: kontakt@spis-hodowcow.pl
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij