<< Przejdź do Spis-Hodowcow.pl

Dodaj wizytówkę VIP

Dodaj

Dodaj wizytówkę VIP do katalogu

Do katalogu dodawane są tylko staranne wpisy odpowiadające pełnej zawartości serwisu. Wizytówki będące ciągiem słów kluczowych, zawierające błędy lub powtórzenia nie są dodawane i akceptowane do czasu ich poprawienia przez autora dodawanej wizytówki. Wszystkie wpisy są moderowane. Dodanie wizytówki oznacza akceptację regulaminu usługi.

adres strony
tytuł
e-mail
opis
min. 1500 znaków
wpisano~
słowa kluczowe
kategoria 1
Dane firmy - nie wymagane
nazwa firmy
adres firmy
kod pocztowy
miejscowość
województwo
telefon 1
telefon 2
e-mail
nip
REGON
 


link zwrotny

Tu wklej adres strony na której umieściłeś link zwrotny:

Jeśli umieścisz link zwrotny na swojej stronie, dodatkowo otrzymasz 1 punkt, (im więcej punktów otrzyma twoja strona, tym będzie wyżej w katalogu. Strony, które mają najwięcej punktów są reklamowane na stronie głównej).


To kod HTML linku zwrotnego, który należy wkleić na swojej stronie jeśli wybrany przez Ciebie rodzaj wizytówki tego wymaga:

<a href="http://www.spis-hodowcow.pl" title="Spis Hodowców - Magazyn dla Hodowców" target="_blank">Spis Hodowców - Magazyn dla Hodowców</a>  rodzaj wpisu
VIP

WPROWADŹ OTRZYMANY KOD:


Aby otrzymać kod wyślij SMS o treści:

AP.spisvip na numer 91058

Kod otrzymasz w sms'ie zwrotnym.

Koszt wysłania SMSa wynosi 10 zł netto (12,30 zł brutto). Usługa dostępna w sieciach Era, Plus, Orange, Play. Usługi SMS obsługuje Dotpay. Regulamin usługi SMS. W przypadku reklamacji usług SMS prosimy o kontakt z Dotpay.
Właścicielem serwisu spis-hodowcow.pl jest firma Bunet.pl. Jeśli masz jakiekolwiek pytania to koniecznie do nas napisz.

Ta wizytówka nie wymaga linku zwrotnego.

Doskonała wizytówka VIP

  • Wizytówka widoczna w jednej kategorii.
  • Ważność wizytówki to aż 12 miesięcy.
  • Nie wymagamy linku zwrotnego.
  • Nie musisz mailowo potwierdzać dodania wizytówki.
  • Zyskujesz dodatkowo 4 punkty. (Im większa ilość punktów tym twoja wizytówka będzie wyżej (lepiej widoczna) w kategoriach. Dodatkowo osiem wizytówek mających największą ilość punktów jest promowana na stronie głównej katalogu w górnej jego części.)


Przeciętny czas akceptacji wizytówki to 24-72 godziny, jeśli w Twojej wizytówce pojawiły się jakieś niezgodności np tekst nie jest unikalny to skontaktujemy się z Tobą. Pamiętaj o wprowadzeniu poprawnego adresu mailowego w formularzu wizytówki.
tagi

Korzystając z usługi, zapoznaj się z Regulaminem i Polityką prywatności | Polityka prywatności |  
Copyright © 2008-2014 Spis-Hodowcow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Operatorem serwisu jest Firma Bunet.pl | Skrypt katalogu v 2.3.1 | kontakt: kontakt@spis-hodowcow.pl
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij